top of page

O nás

Obchodný jazyk na mieru
Asian woman studying English online

Jazyková škola EduPoint

Jazyková škola EduPoint je vaším partnerom v oblasti firemných jazykových riešení. Našou misiou je pomôcť vám komunikovať efektívne a sebavedome v globálnom prostredí.

Naša história sa začala v roku 2008, keď sme založili bratislavskú spoločnosť s cieľom poskytovať kvalitné kurzy angličtiny pre zamestnancov. Odvtedy sme sa rozrástli a rozšírili naše ponuky o ďalšie jazyky, preklady, tlmočenie a online výučbu.

Naše silné stránky sú naše zákaznícke služby, naše ceny a naše preukázateľné výsledky. Sme hrdí na to, že máme dlhoročné skúsenosti a vynikajúce referencie od našich klientov a partnerov.

Našimi klientmi sú profesionáli a firmy z rôznych odvetví, ktorí potrebujú zlepšiť svoje jazykové zručnosti pre svoju prácu. Ponúkame im individuálne prístupy, flexibilné harmonogramy, moderné metódy a materiály a kvalifikovaných učiteľov.

Naše hodnoty sú kvalita, efektivita, spolupráca a neustále zlepšovanie. Veríme v silu jazyka ako nástroja

pre komunikáciu, vzdelávanie a rozvoj.

Naša misia:

Učiť angličtinu na mieru.

EduPoint je jazyková škola, ktorá poskytuje riešenia na mieru pre firemnú angličtinu. Pomáhame profesionálom a firmám komunikovať efektívne a sebavedome na globálnom trhu.

Bratislava

EduPoint jazyková škola ponúka vynikajúcu možnosť štúdia anglického jazyka v Bratislave.

bottom of page